دانلود لیسپ کاتب برای اتوکد + آموزش نصب کاتب

دانلود لیسپ کاتب برای اتوکد + آموزش نصب کاتب

دانلود لیسپ کاتب – دانلود کاتب | لیسپ کاتب یکی از معروف ترین فارسی نویس در نرم افزار اتوکد | سیویل تری دی است، با استفاده از این لیست یتوانید به راحتی در محیط اتوکد فارسی تایپ کنید !

لیسپ در اتوکد چیست ؟

لیسپ یکی از قابلیت‌های فوق‌العاده نرم افزار اتوکد | سیویل تری دی می‌باشد،  امکانات و قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را برای شما فراهم می‌آورد

در واقع با برنامه نویسی و ساخت یک لیسپ شما میتوانید قابلیت های فراوانی به اتوکد اضافه کنید و فرمان هایی را به طور خودکار به عمل آورید، به طور مثال میتوانید یک لیسپ بسازید و به آن دستور دهید که هنگام فراخوانی این لیسپ در اتوکد هر چه متن در صفحه هست را یک دایره دور آنها بکشد ! این یک مثال ساده برای فهم بیشتر لیسپ است.

بخوانید  ارور Exception in vl.crx ARX command در اتوکد و سیویل تری دی

دانلود کاتب

در این پست لیسپ کاتب را همراه با فونت های مورد استفاده شما تهیه و برای دانلود آماده شده است و از لینک پایین میتوانید دریافت و استفاده بفرمایید.

 

برای دانلود کلیک کنید

دانلود کاتب

 

آموزش نصب لیسپ کاتب

اگر شما هم با لیسپ های اتوکد زیاد کار نکردید و نمیتوانید لیسپ را در اتوکد فراخوانی کنید ما برای شما یک آموزش ویدیویی تهیه کردیم که با تماشای آن شما فادر خواهید بود که لیسپ کاتب را در نرم افزار اتوکد و سیویل تری دی فراخوانی و استفاده کنید.

 

قابل نصب بر روی سیویل تری دی میباشد؟

بله این لیست به راحتی بر روی سیویل تری دی قابل نصب میباشد.

چگونه این لیسپ را نصب کنیم؟

در وب سایت همیار نقشه بردار آموزش تصویری و ویدیویی برای نصب آسان این لیسپ موجود میباشد.به این مطلب امتیاز بدید :

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است