معرفی شرکت DJI – شرکت دی جی ای

معرفی شرکت DJI – شرکت دی جی ای

با شما هستیم با معرفی شرکت DJI که یکی از برترین تولید کنندگان انواع پهپاد ها و کواد کوپتر ها میباشد، پهپاد های این شرکت از برترین پهپاد های مورد استفاده در فتوگرامتری می باشد.

معرفی شرکت DJI

شرکت (SZ TECHNOLOGY CO) البته اسم عامه پسند و نام تجاری این کمپانی (DJI) است. ابتکار و نوآوری و سازنده این شرکت فردی به نام (Da-Jiang) است. دفتر مرکزی این شرکت تکنولوژی چینی در (SHENZHEN) یا (شنژن) است.

عرصه های فعالیت DJI

یکی از برترین شهر های بزرگ تولید کننده امکانات تجاری گوانگدونگ که در کشور چین است.
شرکت دی جی ای تولیدی بازرگانی در عرصه (UAV) فعالیت میکند، پهپاد های (پرنده هدایت پذیر از راه دور) تولید شده توسط این شرکت برای عکس برداری یا فیلم برداری هوایی استفاده میگردد.
همچنین این شرکت طراحی و تولید دوربین های گیمبال (CAMERA GIMBAL) فعال است که این سیستم تصویر برداری است که از لرزش های در حین حرکت دوربین فیلم برداری جلوگیری می کند.
در دوربین های ورزشی که برای فیلم برداری از حرکات یا مسابقه های ورزشی استفاده می شود فعال است و این دوربین ها دارای مقاومت بسیار بالا و قابلیت نصب بر روی اشیای مختلف مثل کلاه و… دارند.
تولید لرزش گیرهای دوربین های عکس برداری از دیگر محصولات این شرکت است که در جاهایی مثل هواپیما یا دیگر جاها استفاده می شود.

بخوانید  فهرست بهای تجمیعی راه و باند

برخی از امکانات پهپاد های شرکت دی جی ای

پهپاد ها این شرکت دارای سیستم رسانگر حامل گیرنده پرواز، سیستم پیش رانش پرواز و سیستم کنترل پرواز هستند.
شرکت DJI گزارش می دهد که حدودا 70% از مصرف کننده های دنیا در سال (مارچ 2020) صحبت های طولانی درباره بازار این کمپانی انجام می دهند و این با شرکت های دیگر هیچ حسابی بیشتر از 5 درصد ندارد.

 

 

پهپاد های شرکت دی جی ای

کابرد محصولات شرکت دی جی ای

صحبت های طولانی انجام شده درباره اینکه تکنولوژی دوربین های این شرکت به طور گسترده در موزیک، تلویزیون و صنعت فیلم مورد استفاده گیرد.
لازم به ذکر است که پهپاد های این شرکت در چند سال اخیر در کار های نقشه برداری نیز مورد استفاده قرار گرفته است و بوسیله این پهپاد ها عکس هایی را از مناطق مورد نظر تهیه می کنند (که در اصطلاح نقشه برداری به این کار فتوگرامتری می گویند) و با نرم افزار های ویرایش و پردازش تصاویر این تصاویر را به نقشه های مختلف تبدیل می کنند که در پروژه های بزرگ بسیار مقرون به صرفه بوده و یکی از بهترین روش ها است.
این کمپانی همچنین محصولاتی را نیز تولید کرده که در کار های نظامی و نیروهای پلیس کارایی دارند و همچنین در گروه های توریستی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
آیا می دانستید در چند شهر چین با استفاده از محصولات این شرکت که در مناطقی از جمله سر چهارراه ها، مناطق پر تردد و همچنین پهپادهای این شرکت کارهایی از جمله کنترل ترافیک،ثبت جرایم،مسیریابی و… را انجام می دهند.

بخوانید  خطوط منحنی میزان چیست ؟ | منحنی میزان

با این کمپانی شما می توانید در نهایت دسترسی بدون داشتن حد، مرز و محدودیت گام بردارید به معنی اینکه محصولات این شرکت امکان این را به شما می دهد که بدون محدودیت مکانی و دسترسی به بعضی جاها را ندارید و می توانید جاهای غیر قابل دسترس مثل مناطق صعب العبور را نیز مشاهده کنید و لذت ببرید و حتی از این مناطق نیز عکس برداری کرده و کار های فتوگرامتری را نیز انجام دهید.

شرکت دی جی ای

 

صحبت مقامات آمریکایی درباره شرکت DJI

مقامات دولت امریکا در یک نشریه صادر شده اظهار کردند که خودشان از محصولات شرکت (DJI) در ساختار درونی استفاده کردند ولی نتایج ناامید کننده ای در پی داشته است. اما در سال (2020) آژانس های گناگون به صورت محلی و در سطح فدرال (وابسته به دولت مرکزی) به استفاده از محصولات این شرکت ادامه داده اند.

شما هم میتوانید در بخش کامنت ها با موضوع معرفی شرکت DJI نظرات خود را اعلام کنیدبه این مطلب امتیاز بدید :
5/5 - (10 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است