هاشور زدن اتوماتیک کریدور راه در civil 3D

هاشور زدن اتوماتیک کریدور راه در civil 3D

در این ویدئوی آموزشی با همدیگه یاد میگیریم که چطوری میتونیم تا یه نقشه رو هاشور بزنیم . هاشور زدن نقشه ها در اتوکد ممکن زمانبر باشد اما در نرم افزار سیویل تری دی با استفاده از کدها و دسته های اونها میتونید هاشور زدن اتوماتیک کریدور راه رو به شکل بسیار زیبا و جالب انجام بدیم. برای اینکه بتونید این کار را انجام بدین باید بر روی کدها تسلط کافی را داشته باشین . یعنی بدونین  در کریدوری که ساختیم چه کدهای وجود داره .

چگونگی هاشور زدن اتوماتیک کریدور راه در سیویل تری دی :

خب اگر بخواهیم این کارو انجام بدیم از راه‌های مختلفی میتونیم انجام بدیم در سربرگ پراسپکتور میتونیم از قسمت کریدورها این کار رو انجام بدیم . راه حل دیگه این هست که از قسمت سیتینگ و در قسمت کد ست استایل این کار رو انجام بدیم . در فیلم آموزشی در این مورد به اندازه کافی توضیح داده شده . با دیدن فیلم آموزشی می توانید به صورت کامل این کار رو خودتون انجام بدید . همین طور توضیح دادم که به چه صورت می تونید کدهای موجود در نقشه را پیدا کنیم

بخوانید  آموزش نصب و کرک civil 3D

مسئله ای که باید در این فیلم آموزشی بهش دقت بکنید این هستش که ممکنه بعد از اینکه دقیقاً کار را مثل فیلم آموزش انجام دادید به همون نتیجه نرسید . این مسئله رو هم در فیلم آموزشی توضیح دادیم که چگونه باید این کار انجام بدید تا نتیجه حاصل شده توسط شما دقیقا مثل فیلم آموزشی باشه .

در این فیلم آموزشی مطالب مختلفی ارائه شده البته بعضی از آن ها روش های مختلفی از روش های اولیه انجام کار هستند که باعث می شوند تا سرعت کار شما بالاتر بره . تمام مطالبی که در بالا ذکر شد در فیلم آموزشی نیز ذکر شده به همراه مطالب اضافی و شما می تونید از این فیلم آموزشی حداکثر بهره رو ببرید .

بخوانید  پیمایش در نقشه برداری

در ادامه ویدیوهای آموزشی بیشتری خواهیم داشت در مورد اینکه چطوری میتونیم بعضی از کارها را انجام بدیم انجام دادن بعضی از کارها در نرم افزار سیویل تری دی در قالب تدریس درس ها قرار نخواهد گرفت و  و به خاطر جزئی بودن مسئله در درس ها گنجانده نشده اما از اهمیت بسیار زیادی برخورداره و باید در سایت به اندازه کافی به اون اهمیت داده بشه این مسئله مهمه و مطالبی در این زمینه به مرور بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت

 

برچسب ها  :


به این مطلب امتیاز بدید :
4.4/5 - (9 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است