0

پلی لاین در سیویل تری دی (فصل 0 قسمت 5)

پلی لاین در سیویل تری دی

 با سلام , با شما هستیم با قسمت 6 آموزش پلی لاین در سیویل تری دی

یکی از آموزشهایی که تهیه شده در مجموعه آبادرا و توصیه می کنم که حتما این درس رو ببینید همین درس پنجم از فصل صفر هستش ینی آموزش پلی لاین در سیویل تری دی .

در بعضی از مواقع ما نیاز داریم که با نقشه هایی کار کنیم که مسیر اون اکسپلود و یا شکسته شده و یا اینکه ما مسیری رو با استفاده از ابزارهای معمولی اتوکد مثل ترسیم خط و یا قوس ها به وجود آوردیم و حالا تصمیم داریم که اون رو به نرم افزار معرفی بکنیم .

بخوانید  آموزش تصویری نصب arc gis مرحله به مرحله

این درس این مطلب رو به صورت واضح توضیح میده و حتما این درس رو ما باید بدونیم و نسبت بهش اطلاع داشته باشیم استفاده از ابزارهای مختلف در این درس توضیح داده شده و ما میتونیم یکپارچه‌سازی مسیرهای اکسپلود شده و یا شکسته شده رو در نرم افزار سیویل تری دی یاد بگیریم پس بخاطر داشته باشیم هر موقع که ما یک مسیری داشته باشیم که شکسته شده باشه و یا با استفاده از دستور های اولیه اتوکد ترسیم شده باشد باید اون رو به نرم افزار معرفی کنیم .

 گام اول در انجام این کار یکپارچه سازی قطعات مختلف و تبدیل آنها به یک پلی لاین یکپارچه است و در مرحله بعد اون رو با استفاده از فیلم آموزشی به نرم افزار معرفی می کنیم این فیلم آموزشی رو حتما تماشا کنید .

نویسنده: علی


به این مطلب امتیاز بدید :
انتقال نقاط idx به سیویل تری دی

دیدگاه کاربران
  • محمد لداری 16 شهر 1398

    سلام ممنون از آموزش ها ،من یه مسیر طراحی کردم میخوام تبدیل به پلی لاین بشه مثل آموزش گام به گام پیش رفتم اما متاسفانه فقط قسمتی از مسیر تبدیل میشه بقه مسیر به همان شکل خط معمولی باقی می ماند مسری رو چک کردم خط ها کاملا پیوسته هستند طلفن راهنمایی کنید ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =