اطلاعیه: انتقال تمامی مطالب وب سایت آبادراه به وب سایت همیار نقشه بردار (به مرور تمامی مطالب شخصی سازی میشود)

دانلود کتاب aashto 2011

AASHTO GDHS 2011

برای اموزش نرم افزار Civil 3D باید به مهم ترین کتاب طرح هندسی دنیا اشنا باشیم .
مرجع طرح هندسی مسیر در کشور آمریکا کتاب گرین بوک می باشد . این کتاب به نوعی می‌تواند یک معادل بسیار مناسب و پیشرفته برای آیین نامه ۴۱۵ ایران باشد . با مقایسه این دو منبع متوجه خواهیم شد که آیین نامه ۴۱۵ شباهت بسیاری به کتاب سبز طرح هندسی مسیر آمریکا دارد .

یکی از ویژگی های گرین بوک ۲۰۱۱ این می باشد که مطالب با تشریح و تفصیل بیشتری ارائه شده اند و همچنین برای مسائل نمونه سوالهایی نیز طرح گردیده اند . همچنین واژه های تخصصی موجود در کتاب گرین بوک می توانند در هنگام کار با نرم افزار های طرح هندسی مسیر بسیار مفید واقع شود . چرا که این واژه ها در نرم افزار ها نیز مورد استفاده قرار گرفته است . هم چنین اشکالی که در این کتاب مورد ترسیم قرار گرفته از کیفیت بالایی برخوردار بوده و خوانایی بهتری نسبت به طرح هندسی ۴۱۵ ایران دارد .

دسته بندی مطالب در این کتاب به شکل بهتری صورت گرفته و می‌توان برای مطالعه بیشتر فرمول ها و توابع مورد استفاده در آیین نامه طرح هندسی ایران به این کتاب مراجعه کرد . آخرین نسخه این کتاب نسخه ۲۰۱۱ می باشد که نسخه اصلی آن بیش از ۳۵۰ دلار قیمت دارد و نسخه pdf آن نیز برای اعضای غیر عضو بیش از ۲۵۰ دلار هزینه دارد .

دانلود کتاب aashto 2011


لینک های دانلودبه این مطلب امتیاز بدید :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =