دریافت اطلاعات از ایستگاه های سینوپتیک | دریافت اطلاعات اماری

دریافت اطلاعات از ایستگاه های سینوپتیک | دریافت اطلاعات اماری

دریافت اطلاعات از ایستگاه های سینوپتیک یکی از راه های بسیار خوب برای جمع آوری داده های اماری به جهت تحقیقات و مسائل مختلف میباشد، ایستگاه های سینوپتیک یا مقیاس هواشناسی سینوپتیک ایستگاههایی هستند که به‌طور هم‌زمان در سراسر دنیا بر اساس ضوابط و مقررات سازمان جهانی هواشناسی به‌طور 24 ساعته موظف به اندازه‌گیری و تهیه پارامترهای جوی و ارسال آن‌ها در شبکه مخابراتی را دارند. (در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری درباره سینوپتیک دارید میتوانید با جستجو در اینترنت اطلاعات خوبی را بدست آورید)

دریافت اطلاعات از ایستگاه های سینوپتیک

برای دریافت اطلاعات کاملی از این ایستگاه ها وب سایتی بسیار عالی جهت دریافت داده های روزانه ایستگاه ها که شامل شامل: میانگین دما، حداکثر دما، حداقل دما، میانگین رطوبت، بارش، دید، فشار سطح دریا، سرعت باد، حداکثر سرعت باد و…  موجود میباشد.

بخوانید  دانلود نمونه پروژه راهسازی

وب سایت tutiempo.net تشکیل شده از تشکیل شده از حجم بسیار بالایی از اطلاعات که به صورت ارشیو شده موجود است و شما رایگان دسترسی به تمامی اطلاعات و ارشیو ها دارید !!!!

نمونه ای از خروجی اطلاعات این وب سایت از شهر شیراز که شامل T,TM,Tm,PP,VRA,SN,TS,FE,TN,GR به ترتیب استبه این مطلب امتیاز بدید :
5/5 - (8 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاه

1 نظر تاکنون ارسال شده است
  1. سلام خسته نباشید
    عزیز این وبسایت داده رو بصورت رایگان نگذاشته. در واقع هیچ جا دیگه داده ها بصورت رایگان در اختیار کاربر قرار نمیگیرن