پاک کردن نرم افزار سیویل تری دی به طور کامل

پاک کردن نرم افزار سیویل تری دی به طور کامل

برای همه کاربران نرم افزار سیویل تری دی پیش اومده که بخوان این نرم افزار رو حذف کنن یا در واقع از ویندوز پاک کنن . دلایل مختلفی برای این کار میتونه وجود داشته باشه . به عنوان مثال ما می‌خواهیم نسخه نرم افزار خودمون رو ارتقا بدیم یا نرم افزار ما به مرور و با گذر زمان در ویندوز دچار مشکلاتی شده و می خواهیم اون را پاک و دوباره نصب کنیم . این کار به روش های مختلفی امکان پذیر است اما ما می‌خواهیم آن را به یک شیوه مناسب و حرفه ای و استاندارد انجام دهیم . یکی از روش هایی که می توان برای حل مشکل نرم افزار سیویل تری دی به کاربرد تعمیر آن می باشد . اما ممکن است این کار جوابگو نباشد و نیاز داشته باشیم تا نرم افزار را نهایتاً پاک کنیم . برای اینکه بتوانیم نرم افزار را به شکل صحیح پاک کنیم و بعد از نصب مجدد دچار مشکل نشویم به ادامه متن توجه کنید

بهترین راه برای حذف کامل سیویل تری دی :

نرم افزار سیویل تری دی همانند هر نرم افزار دیگری در خود قابلیت هایی دارد تا بتواند فرآیند حذف خودش را انجام دهد . اگر دقت کنیم زمانی که یک نرم افزار را نصب می کنیم به منوی استارت یک پوشه با نام نرم افزار نصب شده اضافه می شود . در اغلب این پوشه ها ابزاری با نام آنیستال وجود دارد که ما از طریق آن می توانیم هر نرم افزار را به صورت استاندارد و توسط ابزار تخصصی خود آن نرم افزار پاک کنیم . یکی از مباحث مهم در آموزش سیویل تری دی نحوه انجام این کار است .

بخوانید  گروه بندی نقاط در سیویل تری دی (فصل 1 قسمت 3)

یکی از روش های پاک کردن نرم افزار سیویل تری دی از طریق ابزارهای پاک سازی نرم افزاری یا خود ویندوز می باشد . اما ممکن است که این کار به صورت استاندارد انجام نشود پس بنابراین می توانیم از ابزار تخصصی استفاده کنیم . علت استفاده از ابزار تخصصی این است که هنگام استفاده از روش‌های دیگر ممکن است تا نرم افزار به صورت صحیح حذف و یا پاکسازی نشود و پس از نصب مجددا دچار مشکل شویم .

پس بنابراین برای اینکه بتوانیم  civil 3d را توسط ابزار پاکسازی خودش پاک کنیم به منوی استارت می رویم . در منوی استارت به پوشه اتودسک مراجعه و بر روی ابزار آنیستال کلیک می کنیم سپس پنجره ای برای ما باز می شود که نرم افزار سیویل تری دی را به همراه تمامی اجزای آن برای پاکسازی نشان خواهد داد . یکی از این قابلیت ها ، افزونه هایی است که بر روی نرم افزار سیویل تری دی نصب شده و ما میخواهییم در آن قسمت به صورت کامل انها را پاک کنیم . بنابراین می توانید تمامی اجزای نرم افزار را انتخاب و به یکباره پاک کنیم . البته گاهی اوقات نیاز نیست تمامی اجزای نرم افزار پاک شود و قسمت اصلی نرم افزار که در اولین ردیف قرار گرفته این امکان را دارد تا با تیک زدن و کلیک بر روی دکمه ok پاکسازی شود .

بخوانید  اصطلاحات در نرم افزار Civil 3D

پس کار مناسب این است تا در ابتدا خود نرم افزار سیویل تری دی را از طریق ابزار پاکسازی آنیستال آن در پوشه اتودسک در منوی استارت پاک کنیم و در صورتی که بعد از نصب مجدد دچار مشکل بود تمامی اجزای آن را به همراه خود نرم افزار پاک کنیم

 

 به این مطلب امتیاز بدید :
3.7/5 - (4 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است