اطلاعیه: انتقال تمامی مطالب وب سایت آبادراه به وب سایت همیار نقشه بردار (به مرور تمامی مطالب شخصی سازی میشود)

مشکل خروجی گرفتن از سیویل تری دی به اتوکد

مشکل خروجی گرفتن از سیویل تری دی به اتوکد

یکی از مشکلات رایج کاربران نرم افزار سیویل تری دی در هنگام کار با نسخه های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ از این نرم افزار در هنگام خروجی گرفتن از فایل های سیویل به فایلهای اتوکد می باشد . همه ما می دانیم که گاه برای ارائه کارهای خود به کارفرما و یا پیمانکار نیاز داریم تا به دلایلی فایل های سیویل را به اتوکد خروجی بگیریم . یکی از این دلایل می تواند این باشد که کارفرما یا پیمانکار به نرم افزار مذکور دسترسی ندارد یا برای مشاهده و چاپ نقشه ها از نرم افزار اتوکد استفاده می کند .

 چگونه از نقشه ها در سیویل تری دی خروجی بگیریم ؟!

در نرم افزار سیویل تری دی چند راه برای خروجی گرفتن از  نقشه های سیویل تری دی وجود دارد اما مشکل اصلی این است که گاه این روش ها کار نمی کند . در وب سایت شرکت اتودسک برای این مشکل راه حلی ارائه شده است در حالت اول باید از آخرین نسخه ها و آپدیت ها در نرم افزار استفاده کنید و در ادامه می توانید با استفاده از دستوراتی این خروجی ها را تهیه کنید .

بخوانید  بازسازی سطوح در سیویل تری دی (فصل 2 قسمت 3)

این دستورات به صورت دستورات در خط فرمان می باشد :

EXPORTC3DDRAWING

EXPORTTOAUTOCAD

AECOBJEXPLODE

از هر سه ی این دستورات می توان برای خروجی گرفتن از سیویل تری دی به اتوکد استفاده نمود دستور اول دقیقاً همانند استفاده از دستورات سیویل تری دی از منوهای مربوطه برای خروجی گرفتن می‌باشد اما دستور دوم با دستور اول متفاوت بوده اما در نتیجه یکی می باشد . دستور دوم از نظر سرعت عمل و سرعت انجام کار نسبت به دستور اول بیشتر توصیه می شود . همچنین میتوانید از دستور سوم که دستور متفاوتی برای خروجی گرفتن به سیویل تری دی میباشد نیز استفاده کنید .

ما دستور اول و دوم را تست کردیم و هر دو در مورد چند نقشه به صورت یکسان پاسخ دادند اما از نظر سرعت عمل و صحت دستور دوم از طرف ما پیشنهاد می گرددT متن سند مربوطه در سایت کمپانی اتودسک

بخوانید  آموزش نصب و کرک civil 3D

“Export Civil 3D Drawing” command takes very long time and then fails in Civil 3D

Products and versions covered 

 Issue:

“Export Civil 3D Drawing” command takes very long time and then fails. 

Causes:

File related issue

Proxy objects can prevent a proper export

:Solution

. Using Autodesk Desktop App or Autodesk Accounts install all available updates
:To avoid this behavior use one of the following commands  

EXPORTC3DDRAWING- 

EXPORTTOAUTOCAD- 

AECOBJEXPLODE-
If drawing has been cleaned and still cannot export, file may contain proxy objects. Attempt Wblocking file into a clean NCS template or obtaining an object enabler if the proxy objects are from a 3rd party


به این مطلب امتیاز بدید :
انتقال نقاط idx به سیویل تری دی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =