اطلاعیه: انتقال تمامی مطالب وب سایت آبادراه به وب سایت همیار نقشه بردار (به مرور تمامی مطالب شخصی سازی میشود)

انتقال جداول از سیویل تری دی به اکسل + ویدیو

انتقال جداول از سیویل تری دی به اکسل

یکی از سوالاتی که کاربران نرم افزار سیویل تری دی همواره می پرسند این است که چگونه میتوانیم جداولی که در نرم افزار civil 3D وجود دارد را به صورت مستقیم به نرم افزار اکسل و ورد منتقل کنیم ؟

برای اینکه بتوانیم این جداول را به نرم افزار اکسل منتقل کنیم در وب سایت همیار نقشه بردار افزونه ای قرار داده شده تا شما بتوانید از طریق دانلود و نصب آن این امکان را داشته باشید تا جداولی که در سیویل وجود دارد را به صورت مستقیم به نرم افزار اکسل به سادگی و راحتی هرچه تمام تر منتقل کنید . بعضی از جداول به صورت پیش فرض در قسمت ریپورت ها در تول اسپیس وجود دارد.

اما گاهی پیش می‌آید که جداولی را به صورت ویرایش شده به وجود می آوریم و در صفحه نمایش ایجاد می کنیم که مشابه آنها در قسمت گزارشات نرم افزار وجود ندارد و از طرفی نیاز داریم تا برای تکمیل اسناد پروژه خود این جدول را به نرم افزار اکسل منتقل کنیم .

انتقال جداول ازcivil 3D به اکسل

بنابراین با استفاده از افزونه ای که در انتهای مطلب مهیا شده می توانیم پس از نصب آن به سادگی هر چه تمام تر و با کلیک بر روی جدول و مشخص کردن یک نام و فضا برای ذخیره کردن اطلاعات ، جداول را به صورت فایل های اکسل تبدیل و سپس ویرایش های لازم را بر روی آن انجام دهیم .

 


به این مطلب امتیاز بدید :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =