اطلاعیه: انتقال تمامی مطالب وب سایت آبادراه به وب سایت همیار نقشه بردار (به مرور تمامی مطالب شخصی سازی میشود)

دانلود آفیس 2016 نسخه نهایی | Microsoft Office 2016

دانلود آفیس 2016 نسخه نهایی
Microsoft Office 2016

همه ما با مجموعه نرم افزاری آفیس آشنایی داریم . می دانیم که در مجموعه آفیس چه نرم افزارهایی وجود دارد در این مطلب قصد دارم تا بیشتر ابزارهای از آفیس را معرفی کنم که در طراحی ها ، محاسبات و ترسیم کاربرد دارند . در این مورد می توان خصوصاً به اکسل و ورد اشاره کرد .

چنانچه قصد داریم تا با نرم افزار سیویل تری دی کار کنیم به صورت کمک و دستیار نیاز به نرم افزارهای فوق داریم . بعد از ترسیم ها و طراحی ها نیازمند این هستیم تا آنها را در قالب اسناد و یا حتی نمودارها نشان دهیم .

اکسل به صورت مستقیم این امکانات را در اختیار ما میگذارد بنابر این باید در جهت یادگیری این نرم افزارها نهایت تلاش خود را بکنیم .
همچنین می‌توان به نرم افزار دیگری با نام مایکروسافت پروجکت اشاره کرد .

بخوانید  دانلود راهنمای سیویل تری دی 2019

این نرم افزار در کنار دانش مدیریت پروژه این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم برای پروژه ها برنامه ریزی مالی و زمانی تهیه کنیم.
ترکیب این مجموعه نرم افزار ها می تواند بسیار مفید باشد . همچنین در برنامه های آفیس امکان برنامه نویسی توسط زبان ویژوال بیسیک وجود دارد . یادگیری زبان ویژوال بیسیک و برنامه نویسی در محیط آفیس می‌تواند بیش از پیش به توانایی های نرم افزاری شما بیفزاید .
می توانیم از اکسل برای مرتب کردن اطلاعات نقشه برداری و یا همچنین تبدیل سیستم های مختصات به هم استفاده کنیم . همچنین از ورد می‌توانیم برای ساخت دفترچه مشخصات فنی پروژه با اطلاعات خروجی از نرم افزار سیویل تری دی بپردازیم . همچنین در مراحل بالاتر می توانیم از اکسس نیز به عنوان یک پایگاه داده کمک بگیریم. تصور کنیم که برای سرعت هرچه بیشتر در مکاتبات و محاسبات یک دیتا بانک را تشکیل دهید و اعداد و ارقام را در آن وارد کنید ، سپس تمامی اسناد و محاسبات در نرم افزار ورد و اکسل انجام گیرند و به روز شود . در فیلم های آموزشی وبسایت آباد راه علاوه بر آموزش نرم افزار سیویل تری دی نکلت مربوط به نرم افزار اکسل و ورد نیز اموزش داده شده است . در این پست آخرین نسخه نرم افزار آفیس 2016 به همراه مجموعه مایکروسافت قرار گرفته .

بخوانید  دانلود دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﻫﺎي ﻫﻤﺴﺎن ﻧﻘﺸﻪ ﺑﺮداری | دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﻫﺎي اجرایی نقشه برداری

این نسخه به روز ترین نسخه موجود می باشد 

دانلود آفیس 2016

پکیج آفیس 2016 شامل این نرم افزارها است:

 

Word 2016

PowerPoint 2016

Access 2016

Excel 2016

Outlook 2016

OneNote 2016

Publisher 2016

Skype for Business 2016

دانلود اخرین نسخه افیس


به این مطلب امتیاز بدید :
انتقال نقاط idx به سیویل تری دی

دیدگاه کاربران
 • سلام 15 آبا 1398

  این همه دانلود کردم

  2 گیگ و نیم

  فایلش خرابه

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  واقعا که!!!!!!!!

  • Ali 15 آبا 1398

   وقت بخیر
   احتمالا فایل رو به صورت کامل دانلود نکردید، فایل ها تست شده هستن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =